| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Buna!maine ma duc la ziua de nastere a unei prietene si nu stiu ce sa ii cumpar!Ma puteti ajuta?
P.Stonguerietena mea implineste 12 ani
Funda+vot garantat!

Răspuns Câştigător
| AnNaa67 a răspuns:

Buna!
Doresc sa te ajut dar nici sa iti dau raspunsuri sa cumperi ceva foarte costisitor dar nici ceva...Un fleac! Pentru a ii oferi prietenei tale cadoul perfect, nu uita ca trebuie sa stii aproximativ jumatate din preferurile ei.De exemplu, parfumul preferata, revista preferata, rujul preferat.
1. Daca stii ce revista urmareste sa apara, adica de exemplu daca este la al 8-lea numar, atunci daca a aparut, iai-l pe al 9-lea.
2. Daca este fana cuiva, de exemplu a Shakirei poti sa ii aduci un poster cu Shakira sau un CD (poti sa faci si tu, numai intereseaza-te) cu muzica ei, poze cu ea, o revista cu Shakira sau multe altele cu ea.
2. Poti cumpara si o felicitare, chiar nu strica! Sau poti sa i-o faci chiar tu, daca ai nevoie de expresii sau nu stii cum se face felicitarea, contacteaza-ma, iti spun eu! Si pe langa asta, cumpara-i jocul preferat ...Sau, un puzzle, sau Nu te supara frate.
3.Si banii sunt buni.Dar si ciocolatile. Poti sa ii dai cativa bani si o ciocolata.
4.Un ursulet mic de plus, sunt cani pe care scrietongueentru prietena mea cea mai buna. Sau cu LA MULTI ANI sau cu numele ei pe ea, sunt si prosoape etc.
Sper sa te fi ajutat! love struck Pa!

7 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii iei un pandantiv cu inițiala numelui ei, machiaje, ceva de îmbrăcat sau de încălțat, un parfum de firma si 19 trandafiri, 18 rosii si unul alb, bine daca iti permite buzunarul.

| BayazidFulgerul a răspuns:

Pai:

un set de farduri
un parfum
un buchet de flori
o felicitare
un lantisor cu initiala numelui ei

| bemywishxd a răspuns:

Uite un sfat...si eu am 12 ani si de ziua mea copii mi-au adus:"Monopoli","Insemnarile unei Pustoaice", jucarii de plus, si papusi! daca vrei poti sa-i cumperi un joc de creativitate sau un joc de logica si in plus daca esti prietena ei va aprecia orice din partea ta! Bafta!

| stefan573 a răspuns:

Pai:

Ia`i ceva de citit.
Un tricou
Un CD muzica, ar fi bun daca stii ce`i place.
Rochie ceva
Pentru par, fetele hai cu raspunsuri ca nu stiu.

| IoanapSG a răspuns:

Dai o felicitare, si o rochie frumoasa.

| iulian154 a răspuns:

Pai iai ceva din argint sau aur depinde de cati bani ai

| AneeLoveEl a răspuns:

Frate...Am 12 ani si nu ma mai gandesc la papusele, papitoaie etc.Nush i-ai ceva care sa-i arate k esti prietena ei de exemplu o rama in care sa fie o poza k voi sau un lantisor pe care sa scrie Bff si tu sa ai unul exact la fel ceva in genu!love struck