| GabyGabbryella a întrebat:

Hei! Maine este ziua unei prietene si nu prea stiu ce sa-i cumpar! Ma puteti ajuta? Va rog foarte mult! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlueButterfly1234567 a răspuns:

Pai ii poti lua o bluzita, un tricou sau o rochie. -Daca nu o bratara, o pereche de cercei draguti si o poseta...o pusculita, o carte daca ii place sa citeasca, depinde cat vrei sa cheltuiwinking. Eu asa fac de obicei happy. Distractie placuta! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti sa-i cumperi un parfum de firma, 19 trandafiri, 18 rosii si doar unul singur alb, bine, asta daca iti permite buzunarul!
Daca nu eu as azice sa-i cumperi o clepsidra care sa vada cat de frumos este timpul prieteniei voastre.
Succes!
Te pup!

| Soowhaat01 a răspuns:

Ii poti cumpara niste haine(o rochita, o fusta, un tricou, un maiou, o palarie) sau o minge de volei(depinde ce sport ii place). Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta!

| Soowhaat01 a răspuns:

Ii poti cumpara niste haine(o rochita, o fusta, un tricou, un maiou, o palarie) sau o minge de volei(depinde ce sport ii place). Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta!

| aminutza a răspuns:

Nu iti cunosc prietena