| RMSRomania a întrebat:

Buna mi-a fost blocat facebook nu stiu din ce cauza si nu mai pot da like la poze sau sa comentez imi apare asa http://i47.tinypic.com/345g30w.jpg cum al dezblochez?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Intrii intr-o zi la o ora anume si intrii din nou a doua zi la aceeasi ora (faci chestia asta timp de cateva zile daca vezi ca nu merge din prima si nu intra pana a doua zi) big grin

| RMSRomania explică (pentru MaxKiller911):

Prima data mi-a zis ca a fost blocat 30 de zile dar au trecut deja si acum este tot blocat dar nu stiu din ce cauza chiar am nevoie urgenta sal dezblochez

3 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

Poate ti-a dat cineva block sau ai fost blokat happy

| cristina6666 a răspuns:

Asta e temporar ai dat prea multe pe ziua de respectiva si ti s-a blocat pentru catva timp sper ca te-am ajutat