| Mihaibbb a întrebat:

Cand sterg pe cineva din lista de Facebook(blocat)de ce imi apare Like la poze(unde a dat)? Nu se poate sterge si acest aspect?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Like poate da (la o poza sau film, etc.) oricine le vede, chiar daca nu este pe lista de prieteni a celui /celei care a facut postarea.
Daca n-ar fi asa, atunci nu s-ar putea obtine vizualizari si like-uri de zeci- si sute de mii sau si mai multe.
Pentru asta s-a introdus si functia de distribuire (Share), sa ajute la cat mai multe vizualizari.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca acea persoana este blocata deja, like-urile care le-a dat inainte de blocaj raman postate unde sunt, ca nu se pot sterge.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Esti prea sensibil laughing
Like-urile sunt publice, le vor vedea prietenii tai oricum.
Cat timp exista profilul persoanei blocate, raman si like-urile, indiferent ce faci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Like-urile raman acolo, nu se pot sterge.