| adriana15 a întrebat:

Mi-am adus aminte de un joc cu Barbie la liceu unde trebuia sa iti faci o formatie si mai multe.Imi puteti spune cum se numea? Mss, funda pentru raspunsul corect:*:*

1 răspuns:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Si eu am vazut acel desen cu barbie da nu mai sunt pasionata de barbie mia duc aminte cas se numea... barbie si ceva legat de un jurnalcred ca barbie si jurnalu ei m-am jucat un joc si te putea iuta in jurnalul ei despre prietene rivale.

Întrebări recente