| Neylin a întrebat:

Mi-am daugat pe facebook membrii familiei numai ca pe timeline, cand ii dau "vezi ca..." acestia apar in grupul de prieteni, si nu in grup separat cum ar trebui. Este vreo optiune sau ceva de genul ca sa apara in grup separat pe timeline?

2 răspunsuri:
| Neylin explică:

Asa vreau sa apara: http://i50.tinypic.com/2vug0gj.jpg
(asta apare pe timeline)
Eu am doar grupul "Prieteni" si acolo imi apar si cei pe care i-am salvat ca fiind membri din familie.

| faramatania a răspuns:

Păi probabil i-ai adăugat în grupul de prieteni.deci,intri pe cont,dai click pe home,apoi în partea stângă ai toate cele opțiuni de care poți uza.Îți poți trece rudele,la"familie",sau"la grupuri", creezi un grup, îl denumești, iar apoi îți treci acolo toate rudele, și astfel îțî vor apare numai în acel grup special creat.Atât.E foarte simplu de fapt.