| mogyorosa a întrebat:

Am sters toti membrii din grup
messenger Facebook si totusi grupul apare la fostii membri, desi eu nu mai vad grupul format de mine.
Ce trebuie facut sa nu mai apara grupul nici la fostii membri?
Multumeec

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa stergi GRUPUL, nu membrii pe care sa le vezi din grup.
Poti sterge un grup DOAR daca tu ai creat acel grup si/sau ai drept de admin asupra grupului.

| mogyorosa explică (pentru Bula):

Eu am creeat acel grup in messenger.

| Bula a răspuns (pentru mogyorosa):

Pai nu ti-i clar inca?
TU trebuie sa stergi grupul!
Intra in contul tau Facebook de pe un calculator si sterge-l de acolo.

| Groza_Andres_1995 a răspuns:

Ca grupul tau sa nu mai apara la prieteni trebuie ca acesta sa fie sters. Poti face asta daca esti admin-ul grupului.

| mogyorosa explică (pentru Groza_Andres_1995):

Multumesc! Eu nu mai vad grupul dupa ce am sters membrii si apoi pe mine. Totusi este vizibil in messenger la cei pe care i-am sters.