| Exilis a întrebat:

Mi-am făcut o pagină nouă pe facebook şi atunci când vreau să "tăguiesc" pe cineva într-o poză nu merge, de ce? Va rog ajutaţi-mă. Mulţumesc.

6 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Dai pe poza si dai sa editezi si iti da acolo cu cine ai fost si tu pui acolo

| Blackkpanda66 a răspuns:

Click pe poza si dupa aceea jos iti va aparea: imi place, Distribuie, Optiuni si eticheteaza. Si apasa pe eticheteaza si dupa aceea Iti va aparea un " + " Si dai click unde vrei sa etichetezi in ce loc. Funda?

| Exilis explică (pentru Blackkpanda66):

Nu merge să etichetez persoane ..doar pagini.

| Exilis explică (pentru Blackkpanda66):

Nu merge să etichetez persoane, doar pagini.

| Blackkpanda66 a răspuns:

Aaa da. Din pacate nu merge numai daca editezi statusul pozei. Si scrii @Andreea marina bla, bla, bla. Funda? happy

| Exilis explică (pentru Blackkpanda66):

Tot doar la pagini merge...