| LastMimzy a întrebat:

Buna,mi-am imprumutat aparatul foto unui prieten si l-am primit cu vreo 3 surubele lipsa(probabil l-a scapat pe jos)... aveti idee de unde as putea cumpara niste astfel de suruburi(sunt foarte mici)?

1 răspuns:
| reyser12 a răspuns:

Doar la un magazin care se pricep cu camere foto. Daca nu, doar pe net poti rezolva traba.Pe ebay sau alte websiteuri.Depinde unde locuiesti.Eu sunt in strainatate, si aici este plin de magazine specializate in camere foto.