| Andrei1879 a întrebat:

Mi-am luat o consola Xbox 360 cu Kinnect si controller care ar fi cele mai bune jocuri pentru Kineect dar si vreo 5 pentru controler?

Răspuns Câştigător
| donic1 a răspuns:

Am xbox deci iti pot raspunde.Pt controler iti recomand Skate 3, Forza motorsports3, Gta IV ballad of gay tony, Halo, Sims3, etc sunt ft multe jocuri cel mai bine ar fi daca poti moda consola sa iti iei jocurile gratis de pe net.Eu unu asa am facut si e ft dragut, Apare un joc intr-o saptamana il am.Pt kinect nu sunt ft ft multe jocuri da iti pot recomanda Kinnect sports, adventures, Joy Ride. Succes happy