| 1Bogdan7 a întrebat:

mi-am luat un Samsung galaxy I9100 S2 si nu stiu cum se activeaza wi-fi la acest telefon. Daca cineva stie cum se activeaza wi-fi la Samsung galaxy I9100 S2 va rog foarte mult sa imi scrieti. Dau funda si vot!

1 răspuns:
| SweetLolipop a răspuns:

Deci daca e Samsung Galaxy S 2(in genul meu e ca si eu am Samsung galaxy s plus),cum l-ai deblocat, ai o bara sus, unde scrie ora si cata baterie ai.trage de ea si vezi daca merge.ai acolo WiFi,Bluethooth, Gps si mai multe. Apesi acolo unde e Wifi ai o sa te conduca el unde tb sa dai. Sper ca ai reusit, daca intr-adevar telefonul tau e in genul telefonului meu.Succes!:X:X:X