| b342 a întrebat:

Mor de plictisealaaa. Ce sa fac? { in afara de citit...}

Răspuns Câştigător
| samur1 a răspuns:

Deja ai ocupatie.stai pe net si vezi care au pus botu sa raspunda pe TPUlaughing

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Observ ca primul pas l-ai facut, ai intrat pe TPU si ai pus o intrebare cu posibilitatea de a raspunde si a ajuta colegii la nevoie.Sa revenim,pentru a îti petrece timpul cat mai frumos eu iti sugerez sa iesi la o plimbare cu prietenii,sau sa mergi la o sala de jocuri,sa intri intr-o librarie si sa vezi ce noutati au mai aparut in diferite domenii, tehnica, literatura sau orice domeniu de activitate care intamplator ar putea sa te intereseze.

| Savy a răspuns:

Citeste!

| DrDeath a răspuns:

Fa ce fac eu mereu.Du-te in bucatarie, ia-ti o gramada de paine,salam,branza,sunca,cremwusti,ciocolata, bomboane gumate, savarine si ecleeruri si trantestete in pat. Pune pe un canal care iti place si incepe sa mananci.Sa vezi ca nici nu iti dai seama cand sa facut seara.Eu am 59 de Kg si am 16 ani.Nu sunt gras dar asta imi place sa fac.

| StaceyG a răspuns:

Sunt o multime de lucruri de facut...iesi cu prieteni, asculta muzicaa...gandestete sunt atataea lucruri si inca ceva stai cu prietena(daca ai)

| cezzxd a răspuns:

Uita-te la un film laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la tv...te joci pe pclaughing