| SecretNameAnne a întrebat:

Ce culoare au ochii tai. Funda pentru cel mai diplomat raspunslaughing (plictisealaaa)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii meii? ochii mei sunt precum iarba ce rasare pe campii intr-o zi de primavara insorita si calduroasa, sunt precum frunzele copaciilor de primavara, sunt precum fundalul de pe TPU unde scrie 'pune intrebarea ta aici ' laughing) deci sunt verzi tongue fundita? big grin

8 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Bună!

Ochii mei sunt verzi.

| JustMusic a răspuns:

Hey. Ochi mei sunt de culoare verde, un verde foarte intens, si um pe pupila din stanga o alunita, iar pe cea de la ochiul drept 2 si sunt super.Dar ai tai?

| Biutzu a răspuns:

Caprui fura inima oricui

| CautNume a răspuns:

Albastrii.

| missoriginal a răspuns:

Ochii mei...hmm...pai sunt albastri deschis cu tente de gri.Scuze k nu am dat o descriere asa de artistica ca 123456789000hugs laughing

| DulcicaTa a răspuns:

Am ochii caprui si mari :) cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ursulettbxio a răspuns:

Ochi verzi, daca te uiti atent vezi un sarpe!