| BlueDreamsss a întrebat:

Heyyy TPU! Mare plictisealaaa...Ce as putea face? funditahappy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Cum sa te plictisesti? Pff poti face o droaie de lucruri : sa iti faci ordine in camera sau dulap, sa te uiti la filme si seriale, sa mergi la un suc/shopping/praji/plimbare cu o prietena/colega, sa faci teme, sa citesti, sa-ti faci unghiile, sa dai smsuri, sa iti suni rudele, sa mergi in vizita, sa asculti muzica, sa te joci pe calc sau facebook etc

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un film

evenso
| evenso a răspuns:

Poti iesi la o plimbare cu un/o prieten/a.
Ai putea frecventa o sala de sport (fitness).
Suna cativa prieteni/colegi/vecini, sa jucati un joc de carti/sah/table/rummy/ sau alte jocuri.
Citeste o carte buna.

| Dariusuu a răspuns:

Vizioneaza un film bun.

O zi placuta.

| TheStory a răspuns:

Uita-te la un film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ce plictiseală?
Ieşi afară, plimbă-te, citeşte, răspunde la întrebări pe TPU.
Te pup!

| Narcys21 a răspuns:

Prinde-te de fund si sari in sus pe reprize rolling on the floor