| TheCreionel a întrebat:

Nu stiam ca One Direction vor canta la Jocurile Olimpice de la Londra! Ce au cantat cei care v-ati uitat? Cum a fost? Nu gasesc video-uri pe net. Nu stiti ceva site in care ar aparea?

Răspuns Câştigător
| embarrassing a răspuns:

Pai au cantat WMYB, varianta modificata pentru ceremonia de incheiere. Poti sa vezi aici http://www.justjared.com/......atch-now/. Eu una cred ca a fost minunat!

1 răspuns:
| izabel05 a răspuns:

Http://vedete-internationale.blogspot.ro/......londr.html

Cei 5 băieți au cântat piesa 'What Makes You Beautiful'. [Funda :X]