| CorinaAici a întrebat:

Am auzit ca azi, 12.08. 2012, la jocurile olimpice vor canta One Direction.

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Da. Astazi la ora 20:45 din cate am inteles eu canta. Poti viziona pe TVR1, TVR2, Eurosport parca si dolce sport.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Trupa One Direction va canta pe 12 august, la ceremonia de inchidere a Jocurilor Olimpice, de la Londra.

| GroparuVesel a răspuns:

Si de aia nu ma ui teu la jocurile olimpice, si sa mai si cand gayii aia...Doamne fereste!

| scumpikxa a răspuns:

Nu pot sa cred! Asta e a treia intrebare despre prostii aia pe care o vad. CHIAR NIMANUI nu ii pasa ca au cantat si oameni ca Bryan May sau Roger Taylor?