| CorinaAici a întrebat:

Pe la ce ora canta azi One Direction la Jocurile Olimpice? Si pe ce post de televiziune?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre orele 23 si 2 dimineata pe TVR1 si TVR HD si pe jo2012.tvr.ro, dar sunt a doua trupa care canta deci cam pe la 23 si 10 dar nu stiu, fii sigur(a) ca nu o sa trebuiasca sa stai treaz(a) prea mult.Ps:Astept si eu asta foarte mult big grin

| scumpikxa a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga mea, sa stii ca la faza cu "astept si eu... bla bla bla" Te-ai facut de ras mai tare decat atunci cand ti-ai pus ca poza de profil varianta aia dezhidratata de elcore. Cat despre partea cu "nu o sa trebuiasca sa stai prea mult..." Ai iesit din stupiditate si te-ai indreptat furtunos spre ignoranta (pe care ai si atins-o). Daca iesi putin din carapacea ta si ii lasi pe One Direction, Justin Bieber si Twilight in pace vei descoperi ca in viata, un baiat nu trebuie sa fie gay sau trevestit ca sa fie faimos sau ca sa fie considerat talentat. Dovada vie sunt si au fost membrii trupei Queen care a cantat si ea la inchidere. Doar ca au fost mai la sfarsit, ca orice trupa care merita ascultata! Si sa nu cumva sa indraznesti sa-mi "reamintesti" ca Freddie Mercury era gay pentru ca nu era! Era bisexual si macar nu era chiar asa jenant ca aia din one direction! Ei, bine, cu toate astea te felicit ca macar iti dai seama care e adjectivul care te caracterizeaza cel mai bine dupa cum se vede din numele tau de utilizator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca te-am suparat cu ceva, dar eu n-am nimic cu tine sau cu cei de care mi-ai povestit, nu stiu de ce te-ai aprins asa, au fost si sunt niste persoane importante in industria muzicii, si de ce sa numesc pe cineva gay sau bisexual, pe mine nu ma intereseaza de orientarea sexuala a cuiva, nu-mi place sa jignesc persoane asa fara sa stiu nici cum ii cheama, nu sunt si nici nu voi fi hater, ba ii respect pe cei de la Queen, Beatles, si pe toti ceilalti, am urmarit ceremonia si am fost surprinsa ca unii oamenii inca ii apreciaza mai mult decat acum 20 de ani,am zis ca nu o sa trebuiasca sa stea prea mult fiindca m-am gandit ca doar la ei ar vrea sa se uite,ce stiu eu,nu mai de ei a pomenit,ma ierti daca am gresit cu ceva si sper sa intelegi ca n-am stiut ca o sa te deranjeze,si pe mine ma enerveaza faptul ca acum se ascult doar porcarii si ca majoritatea uita ca exista si muzica buna,chiar daca e veche,sau nu contine cuvintele "mamasita,sexy,seniorita"bine, vorbind de cele care folosesc cuvintele astea fara sens si pe care nu se poate da din fund,si eu sunt revoltata ca acum nu se mai recunosc valorile, ce, acum sa ai succes in Romania melodia ta trebuie sa contina ritmuri electro, trebuie' sa se poata difuza intr-un club si sa aiba in videoclip una tatele si curu' gol...Gasesc pe YouTube multe melodii bune care trebuie ascultate, si in care versurile au sens, dar cand vad atat de putine vizualizari si ca alte porcarii sunt pe locul 1, imi vine sa-mi rup tot parul din cap, daca l-ai intreba pe dintr-un club de fite, cu pantalonii pana la jumatatea curului de un cantaret ca John Lennon(nu ma judeca, am debea 13 ani, ce stiu eu) s-ar uita la tine ca la o patlagica,... sper ca am putut clarifica situatia si nu te mai supara atat pentru niste cacaturi, nu chiar cacaturi in cazul nostru, dar inca mai poti gasi si alte persoane care stiu sa aprecieze adevaratii artisti(nu ma refer la mine) happy

| LENESUL a răspuns:

Cica pe la 08:45 TVR1, 2; EUROSPORT'

| 1a2b3c4d a răspuns:

Si pe dolce sport