| didi12 a întrebat:

Nu stiti cumva la jocul Burn Buddy de pe hi5 daca poti avea monede rosii(credits), fara a le cumpara.Eu am vazut pe youtube un filmulet cu o smecherie unde avea o gramada de credits.Multumesc:*[funda]

9 răspunsuri:
| didi12 explică:

Fiindca nu stiu cum sa o aplic...nu se da clar acolo. Uite daca vrei: http://www.youtube.com/watch?v=YPyJdO0cadI

| a răspuns:

Sa sti ca eu nu stiu alta metoda cu exceptia celei in care sa le cumperi.
Si eu joc jocul, si am primit niste credite rosii, dar nu stiu de ce.
Oricum, daca ai vazut pe youtube o smecherie de ce nu o aplici?

| raluka_3688 a răspuns:

Pai monedele tgrb. cumparate, insa mai primesti monede si cand treci la un alt nivel ( odata la 5 nivele pentru cel vechii), dar cum jocul s-a schimbat nu stiu daca se mai dau... fundita plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar cat de prost esti dar altceva nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiulaughing vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da monede cand primesti cupa, nu cand treci la alt nivel:d cupa se obtine recoltand multe plante de acelasi fel big grin fundita daca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie id tau si vb pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee nu stiu ca sa zic doar ca esti cam proasta inttrebarea
ceva mai greu nu puteai sa intrebi?
puii mei daca nici asta nu stii
normal ca trebuie sa le cumperi

| Senzo a răspuns:

Monede se dau daca faci cupele( in dreapta sus in colt) sau de pasi si de craciun...PS. sunt 500 de nivele