| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a întrebat:

Cum fac sa am multe monede rosii la burn buddy? fara sa le cumpar...

Răspuns Câştigător
| Jello a răspuns:

Credite se face prin cupe sau schimbandu. le cu monede hi5.va recomand sa faceti cupe la flori. florile da cam asa: orhidee=1200credite sau 1000, trandafirii = 1000 credite, daffodi=950 credite, iris 850 credite parca, crizantemele 500 credite, garoafele 600 credite etc. atunci cand iti cureti animalele de 60 de ori faci cupa la ele... aproape toate animalele dau 200 credite mai putin cele cu credite care dau mai mult...cangur=35exp, magar =20exp, cal 75 exp, vaca 20 exp, lama 55 exp, porc 40 exp, capra nubian 25 exp (inainte dadea mai mult), oaia 40 exp, emu 35 exp, gaina 65 exp etc.

7 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Obtii trofee happy

de ex iei trofeul pentru rosii la bb, si primesti 200 de credite happy

| marius577 a răspuns:

Faci cupe la flori, legume si animale si vei avea credite.

| creatza_7914 a răspuns:

Pai plantezi. anumite plante la care se dau aceste monede rossii. de ex la morcovi se da,. rosile iar, merele, orihidea

| ZolyGames a răspuns:

Tragi jos ceat engine si cu el daca poti sa umbli poti si monede rosii si monede galbene la mandoua99999999999999cat vrei

| jockerul12 a răspuns:

Trebuie sa faci multe realizari la ce vrei tu! De exemplu daca faci Trandafiri la coroana iti da 1000 BB la trifoi 200BB BB= Monede rosii

| jockerul12 a răspuns:

Trebuie sa faci relazirari! la trandafiri iti da 1000 de rosii

| Senzo a răspuns:

Sus unde e hambaru e o cupa si acolo ai fundite.tr sa cultivi multe plante din acel fel(pe care il alegi u si plante pe care poti sa le plantezi) si iti da EXP daca faci o funta si iti da EXP si monede rosii(credite) la fiecare cupa...eu am facut decat la trifoi(200 monezi rosii) si la ridichii(300 monezi rosii)