| Euu12 a întrebat:

nu stiu ce are iphonul meu.Se stinge sigur imi apare marul apoi se stinge si face asta timp de 5 -10 minute se deschide si apoi iar se inchide... Am resetat telefonul software de la itunes si tot asa. Va rog ajutati-ma iubesc telefonul asta : E iphone 3g.

Răspuns Câştigător
| tooteu a răspuns:

Eu zic ca e de la soft sau s-a format calamina pe baterie nu stiu sigur.da majoritatea telefoanelor cand se duce softu asa fac (se sting singure, se aprind singure etc)
FUNDA? happy