| Άℓз a întrebat:

O colega mi-a spus ca are o prietena care are telefon corby, si avea pe fundalul de la telefon o imagine cu niste lumanari si cand suflai se aprindeau. Se gasesc imagini de astea de pus pe ecran la Samsung S5230 Star?
Fundita cine da si link big grin

Răspuns Câştigător
| PandaGirl a răspuns:

Nu! Acel telefon avea probabil o optiune speciala.Nu avea nimic poza.Depinde de telefoN. fUNDA?

3 răspunsuri:
| MariaMonica a răspuns:

happy Buna. Eu am corby si nu exista nici o imagine de genul.Este una cu niste lumanari aprinse happy dar nu are nici o treaba cu suflatul... n-am auzit de asa ceva pana acum thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii calma. daca incepe razboiul pe 10 noiembrie, o sa aprindem lumanarile cu chibritul.nu trebuie sa mai sufli.ca eu am suflat la scoala si am luat un 3.

| IrisLoveYou a răspuns:

Ce razboi?