| Mustangfurio a întrebat:

Ce sa imi iau, Samsung Star S5230 sau Samsung Corby? Va rog, ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Ia-ti un touch screen pentru ca Samsung are probleme cu touch-ul mai ales corby. desi daca alegi din corby si star s5230 aleg s5230

| Viviannnnnna a răspuns:

Sau...un blueberry :X

| Viviannnnnna a răspuns:

Iti spusai ca nu e bun :p

| ๓itนpitน a răspuns:

Pai Samsung Star e mai bun,mai matur,rezistent, mai ieftin,camera mai buna,ecran mai mare, mai smooth... :)
Eu daca as alege as lua un Star, si Corby e bun dar in comparatie cu star e mai jos Du-te pe http://www.telefonultau.eu si convinge-te

| OvIaTaNeBuNa a răspuns:

Am avut eu Samsung corby si sincer nu merita. Bateria ma tinea 2-3 zile fara sa ascult muzica la el si nu avea multe optiuni. Te plictisesti repede de el.