| Millanteria a întrebat:

Pe 20 mai merg in excursie. As vrea sa-mi spuneti ce-as putea sa fac in autocar(o sa stau cu colega mea)? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Phai, ati putea sa:
-ascultati muzica
-sa joco carti
-vb prin mesaje le tell cu pr big grin
-sa faci glume la tell de seama cuiva din autocarbig grin
-sa spuneti bancuri
-iti iei un mini joc' si joci cu colegahappy
-sa iti faci pr noi
-s faceti multe glume
-sa dansati daca' va pune muzica(evident usor pe scaun)
-sa cantati
si nu stiu' DISTRACTIE PLACUTA :*

6 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Puteti sa cantati toata clasa ascultati muzica eventual daca autocarul este dotat va puteti uita la un film pana ajungeti(noi asa am facut cand am avut banchetu) puteti face concursuri cu bancuri puteti face poze puteti sa va jugati fazan si multe multe alteletongue

| birdie14 a răspuns:

Asculta muzica, aduti un joc cu tine...citestestraight face,scrie

Răspuns utilizator avertizat
| eDaaaa a răspuns:

Pai ai putea sa dormi
Sau daca stai cu colega ta puteti sa va jucati diferite jocuri thinking
Poti asculta muzica in casti
Poti citi o revista
Dar crede-ma ca nu te poti plictisi laughing
Depinde si de ceilalti colegi
Va puteti juca toti adevar sau provocare thinking
Puteti face baza de un coleg/a care doarme laughing
etc.
va vin voua ideeile
Distractie placuta!

| Luiza_2688 a răspuns:

Ati putea sta de vorba, sau sa ascultati muzica...Sau chiar sa jucati un joc toti cei din autocar.Asa trece si mai repede timpulwinking

| stefy_2889 a răspuns:

Asculta muzica