| Alecsie. a întrebat:

Ce as puteam sa-mi iau intr-o excursie in alta tara? Merg in Praga si nu prea am idei stau o saptamana. si cand nu vizitam nimic nu as vrea sa ma plistisesc. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Plictiseala? nu cred ca ai timp de asa ceva, eu intotdeauna cand plec ajung rupta de obosela la hotel. ia-ti un laptop, in general toate zonele publice au wifi daca nu ai un modem. ia-ti o harta a zonei cu toate obiectivele turistice, daca ai terminat de vazut chiar tot (ceea ce nu cred) mergi la cumparaturi. oricum in timpul zile trebuie sa te mai si odihnesti asa ca mergi la o cafea, suc pizza sau ce ai ai pofta, timpul trece zburand. eu niciodata nu am apucat sa vad tot ce mi-am `propus cand am mers intr-o zona necunoascuta, probabil din cauza ca ma opream la fiecare magazin laughing

| marrr a răspuns:

Si eu am fost in praga si sunt sigura ca o sa ai ce vedea acolo.Chiar daca eu una m-am plictisit la cate am vazutlaughing Eram mai micuta si nu ma pasiona nimic. Poti sa-ti iei o carte care iti place si sa o citesti.reviste,poti chiar sa-ti faci un caietel pe care iti scrii tot ce ai facut in acea zi si iti va ramane ca un fel de amintire:d si fa-ti timp intr-una din zile sa calatoresti pe acolo cu tramvaiul ca e foarte vestitlaughing si. du-te la Mc Donald'ssmug E buuun=p~.