| zoey_1066 a întrebat:

Pe timpul vacantei vreau sa strang niste bani de buzunar, ce as putea sa fac.
Am doar 13 ani!winking

5 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

La 13 ani? Hmm Poti sa iti faci un stand si sa vinzi cartofi copti. Ii poti cere cartofii unei rude de la tara sau careva... Un stand cu cartofi calzi deliciosi. Mmm! Sigur atrage multi clienti. Bafta! Fundita? puppy dog eyes

| IuLiAnA_9496 a răspuns:

Strangeti alocatia, Cumpara produse si vindele putin mai scumpe in parcuri(iti iei o masa), sau iti rogi parinti sa iti dea pe zi doi lei sau mai mult.Asa am facut eu si acum am strans 700lei.

| sunshine_1588 a răspuns:

Sa te duci la prasit laughing

| Adrian96 a răspuns:

Vorbestii cu parintii.Sa-ti dea niste bani in plus pentru ce faci prin casa, cum ar fi sa curatenie, duci gunoiul.

| armand_1140 a răspuns:

Sai straingi foarte multiiiii pana iti iei permis si sa-ti iei o masina frumoasa