| eDaaaa a întrebat:

Pentru cei care ati citit primul volum din ' Fortele raului absolut ' de Kelley Armstrong numit 'Invocarea', mi-l puteti povesti si mie?puppy dog eyes Pt ca am doar volumul al 2-lea si nu prea inteleg, deci daca m-ati putea ajuta as fii recunoscatoare. Si incercati sa povestiti in detalii va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
| SoulEater44 a răspuns:

Saluut! 1 la mana nu esti nebuna si 2 la mana primul volum (cred eu) este cel mai interesant! Chloe este rezultatul unui experiment riscant in urma caruia puterile ei de necromant trebuiau sa fie distruse insa nu a fost asa. la varsata de 15 ani ea incepe sa vada stafii asa ca ajunge in sanatorul Lyle unde il cunoaste pe Derek, Simon, Tory, Liz si Rae! Dupa ceva vreme se imprieteneste cu toti in afara de Tory care incearca sa o ucida in spatiul de interventie. Este salvata apoi de Derek. In cele din urma reusesc sa evadeze din sanator. Sper ca te-am ajutat!

| alberto423 a răspuns:

1.NU am citit cartea aia aiurea.
2.Cred ca esti o nebuna daca tu iti imaginezi ca cineva o sa stea sa iti povesteasca tie carte aia.
3.Mai asteapta vreo 10 ba nu 25 de ani pentru raspunsu la intrebarea asta aiurea.