| izabelageorgiana a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am cumparat luna trecuta ziarul "Libertatea" din data de 19 noiembrie si am primit primul volum din "Fortele raului absolut (Invocarea) de Kelley Armstrong. Am tot asteptat sa vina volumul 2 ( Revelatia) dar nu mai apare. Aveti idee daca va mai aparea? Daca nu, de unde as putea sa o cumpar sau comand, dar tot la pretul la care am luat-o cu Libertatea (8 lei)sau nu cu mult mai scumpa (pana in 20 lei)? Funda+vot la cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Probabil poti sa-l comanzi pe un site de specialitate sau sa cauti la librarie.

Eu am luat seriile de la un targ de carti cu pret foarte redus (11 lei), dar nu cred ca se mai gasesc la acest pret.