| ingerashpierduth a întrebat:

pentru cei care ati cumparat vevista oficiala a filmului Hannah Montana de luna aceasta ini puteti spune despre ce este numarul acesta si cu ce sunt posterele? Maine o sa mi-o cumpar si nu mai am rabdare pana atuncibig grin

2 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Pai este un poster SUPER GIGANT, unul mai mic si 2 carnetele cu Hannah Montana.Mai e si un poaster mai mic cu Miley pe o parte din Hannah Montana The Movie, cand canta the climb si pe cealalalta parte e Hannah, dar nu in Hannah Montana The Movie.Mai are cadou niste minivederi cu Miley si Hannah.kisswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana chiar egzista?