| ChildrenOfBodom a întrebat:

Pentru jucatorii de barn buddy
1) Am nevoie de prieteni. cine vrea?
2) Sunt la lv 20 si vreau sa intreb cum se castiga medaliile alea Comming Soon?
3)Am completed la turnip nu trebuia sa imi dea 200 credite?
Dau funda la cine ma ajuta cel mai mult :d...

Răspuns Câştigător
| mary_2630 a răspuns:

Pai alea o sa iti dea ei laughing si eu sunt la lvl 105 si nici acum nu mi-a dat nimic la comming soon thinking
nu iti da la toate creditebig grin chiar daca ai luat cupa nici eu nu am primit credite la turnip happy
iti da credite la porumb la avocadothinking si la flori iti da la toate :d
ca sa treci mai repede la alt lvl pune flori chiar daca unele sunt mai scumpe dar iti vei scoate baniihee hee
sper ca te'am ajutat :*
iti da credite la porumb

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

1) http://cainerosu96.hi5.com (lvl 94)

2) Cu talent :))

3) Nu mereu primesti acele 200 de credite

| djnino a răspuns:

1 cauta djnino98big grin
2 comming soon adica in curand deci doar in curandbig grin
3 ba da eu le-am terminat la ridichi, trifoi, avocado si am primit intotdeauna cate 200 credite

| cosmina05 a răspuns:

Pune-ma la prieteni la hi5 apoi la barn buddy. http://mes-larmes.hi5.com acolo unde scrie comming soon adica vor aparea recolte de ceva nou.eu am completed la mai multe si nu mi-a dat niciodata credite.depinde de fiecare.la altii dau, la altii nu.probabil ca mai incolo.de exemplu surorii mele i-a dat 25. 000 de bani nu credite pentru ca a trecut la alt nivel.si ea e la 18 pe cand eu la 24.

| pinkpurple a răspuns:

Mda si eu joc :D si am niv 67 :D...no
http://adinapaula11.hi5.com...:D