| dydy27 a întrebat:

Cum poti castiga la barn buddy credite de alea? (intrebare pentru cei care joaca bb) p. s. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Creditele ( adica monezile rosii ) se obtin prin castigarea cupelor ( cupele le obtii atunci cand plantezi multe frunze de trifoi de exemplu sau rosii ).
De fiecare data cand faci o cupa primesti o anumita suma de credute big grin

Asa ca mult succes happy ( Apropo sus iti apare o cupa galbena daca dai click pe ea vei putea afla cat mai trebuie sa plantezi pana sa castigi creditele )

Fundita big grin

Te rooogwinking

1 răspuns:
| Sshine a răspuns:

Creditele nu se castiga, le cumperi cu monede de pe hi5 happy. Incearca sa dai mai jos de aplicatia de la barn buddy, o sa-ti apara acolo detalii