| est1 a întrebat:

Peste 3zile este ziua de nastere a unei prietene, si as dori niste urari de "la multi ani" frumoase:*

3 răspunsuri:
| Myyy3 a răspuns:

Alea din care se intelege ca e de pe net nu au niciun farmec.Zi mai bine una de la tine, ceva de ce ea are nevoie si gata. funda?

| RussianRoulette a răspuns:

Sti ce zic eu? Sa ii spui din suflet tot ce simti tu, sa ii spui ce ii doresti tu, sa fi original/a. Nu e nevoie sa cauti pe internet sau asa. Cele mai frumoase urari sunt cele care vin din inima si cele sincere. Mult succes :*

| FireEye a răspuns:

Depinde de caracterul prietenei tale happy.
Daca vrei d'alea clasice de genu " Cu ocazia zilei tale de nastere, iti doresc multa santatea, noroc, bucurii in viata, etc", sau mai speciale?
Sunt niste felicitari foarte simpatice cu niste desene prin carrefour sau cora sau real, etc.