| aangelia a întrebat:

Peste cateva zile plec undeva si trebuie sa fac caietul de vacanta de clasa a VII-a AFTER SCHOOL de matematica, de Maria Zaharia.
Stie cineva unde pot gasi raspunsurile?

10 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

De ce vrei sa te pacalesti singura? Pentru cine inveti? nu cumva pentru tine?
Bafta!

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Buuună. Nu te grăbi! De ce răspunsuri? Nu trebuie să copiezi repede, du-te unde vrei şi când vii pune-ţi mintea la contribuţie! Ce rezolvi că le faci perfect? Sauu perfect crezi tu, că nu sunt 100% sigure răspunsurile! Nu-ţi vreau răul dar fă-le tu! kiss

Spor!

| FreeStyle_6834 a răspuns:

FatOO pune mina pe materiale si invata, fara munca nu ajungi departe!

| LoveMe a răspuns:

Nu stiu. dar eu il am pe ala de romanabig grinbig grinbig grin

| CNikko a răspuns:

Sunt la sfarsitu carti lool laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsuri nu cred ca vei gasi nicaieri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu le-ai facut pana acum? Daca tot stiai ca vei pleca si nu vei avea timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intrebarea asta a fost una dintre cele mai amuzante citite aici.
1.degeaba scrii raspunsurile daca nu ai pic de habar
2. daca ai un caiet de vacanta inseamna ca ai o mica responsabilitate
3.inainte sa pleci trebuia sa te gandesti ca trebuie sa scapi de "povara" si sa lucrezi putin
4.nu trebuie sa rezolvi mereu totul poti sa sari anumite exercitii si sa te "prefaci" ca nu ai stiut sa rezolvi dar gaseste si tu ceva mai complicat pe care le poti propune in clasa pentru ca la faza asta primesti o atentie sporita din partea profesoarei si ma refer la o atentie pozitiva deoarece va avea impresia ca esti interesata.Gandeste-te ca nu mai ai mult si o sa dai peste o capacitate. Te ajuta in viitor si crede-ma ca nu-ti tasteaza vreun tocilar ci pur si simplu un om care a facut mereu ceea ce faci tu adica:SA FUGI ACUM DE RESPONSABILITATE DIN CAUZA LENEI SI SA TE DAI CU CAPUL DE PERETI MAI TARZIUwinking in orice caz faci ce vrei e viata ta pur si simplu ti-am dat un sfat prietenesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta pe mine la matematica ca eu nu stiu varoog ex 3 (determinati coeficientul unghiular si construiti graficul functiei:g :R sageata R, G(X=-1. 5+2Va roog frumos ajutati-ma la ex.esta

| aangelia explică:

Fatoo ti am spus ca plec si caietul are multe exercitii si sunt destul de grele raised eyebrows