| Cassidy a întrebat:

peste cateva zile trebuie sa plec intr-o excursie si as avea nevoie de putin ajutor pentru ca nu stiu ce mancare sa-mi iau in autocar( ma gandeam la ceva rontaiala.+...), multumesc pentru raspunsuri! Cel mai bun raspuns- funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Blufadoodle a răspuns:

Ceva de rontaiala e perfect, apoi i-ati o apa plata sau minerala(depinde ce iti place)suc nu iti recomand pentru ca nu tine de sete.Ar fi bine sa iti iei si un sandwich daca se pricepe mamica sau poti sa cumperi.Idea e sa nu iti iei cine stie ce mancare.

2 răspunsuri:
| nameuser a răspuns:

Ia-ti ce vrei, ce-ti place

| MalinaAndreea a răspuns:

Pai pe autocar sugerez sa iti iei niste sandwisuri...si in legatura cu rontaiala eu zic sa ai grija pentru. ca atunci cand deschizi o punga de chipsuri sau ceva cu euri vine un miros de neimaginat si poate provoca greata unui coleg sau chiar tie.Niste covrigi si sandwisuri ar fi cele mai bune solutii.