| deeiutzikadeea a întrebat:

Peste vreo 2 saptamani o sa merg la o prietena vizita, ca da o petrecere. O sa fim destul de multi adolescenti si 2 parinti. Ce jocuri stiti, ca eu trebuie sa o ajut cu oragnizarea si nu avem idei de jocuri. Apropo : sa nu fie faze d'alea cu sarut cu chestii din astea, ca v-am zis, o sa fie si parinti si nu ne permitem big grin

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Karaokeeee

| NoBodyByMe a răspuns:

Monopoly,de fapt orice joc de societate si puteti sa dati pedepse ca sa fie mai amuzant

| ParinteKids a răspuns:

Aceste jocuri ajuta jucatorii sa se simta mai in largul lor cu ceea ce se intampla, deoarece le ofera modalitati de a face fata dificultatilor si de a avea o atitudine pozitiva. Atunci cand adolescentii sunt increzatori in propriile aptitudini, acestia gasesc mai usor o modalitate de a ramane concentrati si prezenti. - See more at: http://www.kidspots.ro/......-pozitiva/

| Alexutza_alexa_alex_1992 a răspuns:

Poti juca adevar si provocare dar cu provocari de genu unul sa bea o amestecătura de cola. fanta si sprite cu sare sau sa faca ceva amuzant!

Întrebări recente