| little4angel a întrebat:

Ce jocuri faine de petrecere stiti pentru adolescenti, nu de presolari laughing?

1 răspuns:
| ladybug17 a răspuns:

Buna! Puteti incerca o gama larga de jocuri laughing acum depinde de preferintele voastre big grin
De exemplu eu ador la petreceri : karaoke, adevar sau provocare, joc de carti [cine pierde trebuie sa bea un pahar de alcool, sau orice vreti voi laughing], dansul nu mai zic [ va alegeti perechile prin invartirea unei sticle]... Oricum sunt foarte multe idei, si le poti gasi chiar tu, ai nevoie de un pic de imaginatie, si poate fi cea mai tare petrecere ever! [ oricum petrecerile neplanuite dinainte sunt cele mai reusite ' parerea mea' ] Have a nice party! tongue