| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce putem face la o petrecere aniversara, la 12 ani? Aveti propuneri cu activitati? Trebuie sa-mi ajut prietena sa organizeze si nu prea am idei.
Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| simovacariu a răspuns:

Puteti sa faceti mai multe jocuri.Ca de exemplu:sa spargeti baloanele cu fundul, dupa ce se serveste tortul sa dati pedepse sarbatoritei, sa va ungeti cu frisca. Puteti organiza petrecerea pe o tema("La castel", "Grecia antica", "Egiptul"), sa faceti ca un bal mascat, sa va imbracati cat mai amuzant... Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ne jucam scaunele muzicaalee...sa dansam.sa cantamm.si sa servimm.prajiturilee.si multee alteelee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Distrazate fa ceea ce iti place
alege tu nu alti

| A4TECHH a răspuns:

Pai sa va duceti la o pizza cevabig grin

| SteeeFy a răspuns:

O petrecere in pijamale sau sa facet concurs de miss (si mister daca vor veni si baieti)...bafta!