| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Poate o sa para o intrebare stupida dar nu stiu ce sa aleg.Am de ales intre a cumpara un hamster sau un telefon (https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/alcatel-o ne-touch-991).Ce ati alege in locul meu? :D

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Depinde ce iti doresti si ce nu ai.
Probabil telefon ai, in acest caz daca daca chiar ti-ar place un animalut atunci alege un hamster.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefon

| doinitsaandronic a răspuns:

Alege-ti ce iti spune inima. Telefon ai. Dar depinde daca iti plac hamsterii ca nu la multi le plac.

| AleEu a răspuns:

Sincera sa fiu, mie imi plac animalele, dar cred ca un telefon ti-ar folosi mai mult.