| Mariiiiiiiiian a întrebat:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/alcatel-o ne-touch-2001. De curand am primit acest telefon drept cadou de la parintii mei cu ocazia Pastelui. Insa, ei l-au cumparat de la Cosmote, in ciuda faptului ca noi suntem abonati la Orange.Cand le-au descris telefonul, cei de la Cosmote au zis ca are acces internet, doar ca trebuie sa sune la un numar de la Orange sau asa ceva pentru a se activa optiunea....Any help?! Funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cetateanul care ti-a raspuns mai sus se da de la Orange dar nu stie sa copieze un link.
Uite aici unul bun: http://www.orange.ro/setari-telefoane/

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca doresti sa iti trimiti setarile de internet automate, poti acccesa www.orange.ro/setari-telefoane

O zi buna,
Orange Helper