| Lolll a întrebat:

Poate sa ma ajute si pe mine cineva?
M-am mutat din tara iar cea mai buna prietena a mea ma ingnora.Adica nu mai prea vorbeste cu mine.
Ce sa fac?
Fundita.
Mulumesc anticipat!happy
Scuzati daca am gresit categoriahappy

Răspuns Câştigător
| Astasunt a răspuns:

Poate ca nu este cu adevarat prietena ta.

11 răspunsuri:
| claide a răspuns:

Poate tu nu-i mai dai atentie incerca sa o intrebi ce s-a intamplat cu prietenia voastra sper ca ti-am fost de ajutor funa plz sunt nou aici si nu am nici o funda plz

| Crisucriss a răspuns:

Pai intreab-o ce are de nu mai vorbeste cu tine...happysper sa mearga.baftahappy

| Lolll explică (pentru Crisucriss):

Mda si dupa zice ca am ceva cu ea...

| Crisucriss a răspuns (pentru Lolll):

Cum sa zica asa ceva?laughing)

| Lolll explică (pentru Crisucriss):

La cate zice ea...Mai ales in ultima vreme...

| Crisucriss a răspuns (pentru Lolll):

E clarlaughing

| Lolll explică (pentru Crisucriss):

laughing
Se gases si mai bunelaughing

| Crisucriss a răspuns (pentru Lolll):

Adevarat nu cred ca ai chiar atat de mare nevoie de ealaughing) arata-i ca ea e cea care a gresit atunci cand nu te lua in seamalaughing

| cryss14 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau ca te-ai mutat si poate puteti sa pastrati o legatura la distanta sa fiti din nou cei mai buni prieteni dar la distantabig grin
Sper ca te-am ajutatbig grin:*:X

| robertspider a răspuns:

Poti sa te duci la ia si sa o intrebi ce s-a intamplat ce are daca nu raspunde ignoro si tu nu o baga in seama treci pe langa ea fara sa te uiti la ia la tine crede-ma funda?

| Lolll explică (pentru robertspider):

Dar m-am muta din tara...oh go on