| CBogdannnnn a întrebat:

Salut,TpU! Poate cineva sa ma ajute sa imi reinstalez windows-ul?(Wipe total, adica sa nu ramana absolut nimic in el).Am windowsul si product key.Doar ca nu stiu cum dau comanda sa imi reseteze total windowsul.Accept orice fel de ajutor(link/video)
Scuzati daca am gresit categoria
Multumesc anticipat, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Daveed a răspuns:

Bagi cd-ul in unitate si dai retart, vezi ce scrie pe ecran pana sa se incarce windowsul (adica ce buton sa apesi pentru bootare, gen f8 sau cum scrie la tine) si cand ajungi la impartirea memoriei pe partitii adica alea D C., le stergi pe alea care sunt acolo si faci altele. Si de acolo continui cu instalarea si ai terminat