| Stitch92 a întrebat:

Am un aparat foto "Benq DC C1450", i-am schimbat bateriile iar cand fac o fotografie ecranul devine negru si se stinge. Sa fie oare de la baterii? Tin sa precizez ca cu bateriile vechi (duracel, acum am Toshiba) nu facea asa.

1 răspuns:
| anidanila a răspuns:

Pentru acest tip de aparat iti trebuiesc baterii alcaline.
dar cele mai bune sunt duracel, si varta de culoare rosie happy DAca pui o baterie duracel noua si una mai veche ai grija ca s-ar putea strici aparatul din cauza asta happy Fundita?happy:*