| Georgiana95 a întrebat:

Bunahappy Am o problema cu aparatul fotosad E cu baterii
Am luat baterii duracel si varta si nu tin mai mult de 10 minutecrying
Ce baterii sa mai iau?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Incearca cu GP Batteries sau Nimh.
Succes! happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BiaJ a răspuns:

Alcaline!

| badboyvlad a răspuns:

Pai duracel sunt cele mai bune, incearca KODAC, (de preferinta reincarcabile). Iti dau 4 baterii cu un incarcator. si nu-i scomp, pentru ca le poti incarca la infinit. Oricum, daca bateriile duracel tin 10 min cam tot atat vor tine si ale. Aparatu tau consuma cam mult. Asta e si din cauza blitului puternic. da oricum incearca baterii reincarcabile.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaisC a răspuns:

Nu e vb de baterii e vb de aparat. Aparatu are niste bateri speciale care nu se gasesc pe piata sigur ai cumparat cand ai cumparat aparatu si e un incarcator de baterii, cu care le incarci cand se descarca.

| Irina07 a răspuns:

Cel mai bine cumpara baterii care se incarc... happyhappy

| T3odor a răspuns:

Ia acumulatori varta duracel sanyo gp pover bank