| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Cum fac monede pe Barn Buddy? :d.
multsam.

Răspuns Câştigător
| Ramona_5995 a răspuns:

Bună, Georgi.
Monede sau credite?
Monedele se fac prin a vinde ce recoltezi din grădină, iar creditele se cumpără prin Paypal, sau alte metode.
Pa.pa

12 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Bună seara.
Mersi mult pentru fundă, Georgi!

| BubuLina999 a răspuns:

Pai monede faci atunci cand vinzi recolta sau furi si o vinzi iar credit faci atunci cand castigi trofeul la legume, flori, animale. atunci cand faci trofeu iti da 200 de credits

| D33a98 a răspuns:

Iubesc jocul ala, e preferatul meu.

Pai hai sa-ti zic.

1. Daca ai prieteni poti fura de la prieteni adica: vezi manusa aia de langa spray'ul pentru iarba? Dai pe manusa, apoi pe recolta prietenului, dar daca are caine sa nu furi pentru ca iti va lua tie din bani, si daca nu are caine poti sai furi tot ce s-a facut.

2.Recolta: apesi pe saculetu' ala de langa stropitoare si vezi daca ai fructe si legume, daca nu ai nu e nici o problema iti poti cumpara, dadand clik pe ala de mai sus din dreapta care scrie magazin. Si iti cumperi din banii din joc, nu cei din realitate.

Sperc ca te'am ajutat, fundita?

| gabutzu a răspuns:

Nici eu nu stiuwinking dar sa ma anunti si pe mine daca afli ...ms happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plantezi si cand cresc apesi pe mana aia si te duci la leguma respectiva si dai click. dupa ce ai luat toate legumele din gradina te duci sus la 'storehouse' si te descurci tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ceva vreun program sa faci bani la barn buddy? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu gasisem mai de mult o metoda sa fac mai multe monede pe barn buddy si era totul ok imi aparea suma care o doream dar cand cumparam ceva mi se intorcea la vechea suma de bani minus cea ce cumparasem asa ca mi-am dat seama ca nu poti face nimic decat sa furi sa faci plantezi atat tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba se face cu cheat energie 5. 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall eu am un truck de furat id meu este casy_badboy@yahoo.com il bagati si vb cu mine

| dienutzafluturas a răspuns:

Pei monedele ca sa le faci mai usor incearca sa-ti iei animale dar nu caine si cu cat e mai mare nivelul cu atat ai mai multe monede iar bb le poti face facad cupe da animale, plante, legume