| AdeVero12 a întrebat:

Bună prieteni. Deci în România sunt 3 licee militare: unul la Alba-Iulia, altul la Suceava(Câmpulung) și încă unul la Prahova(Breaza). Mă interesează ultimele două. Dintre ele care e cel mai bun? Breaza sau Câmpulung? Mulțumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Câmpulung, doamna noastra de germana a fost cu niste elevi in excursie ( vara ) acolo, si ne-a zis ca i-a placut mult, dar de ce vrei sa te duci la o scoala militara?

| AdeVero12 explică (pentru Mwha):

Pentru că mi-ar plăcea să mă duc la o școală militară. Pur și simplu. Un motiv bun e și faptul că sunt fată și vreau să demonstrez că pot. big grin Mulțumesc pentru răspuns!

| Mwha a răspuns (pentru AdeVero12):

Wow! Foarte frumos din partea ta, trebuie sa ai mult curaj! Eu raman in informatica si matematica mea big grin

| AdeVero12 explică (pentru Mwha):

Mulțumesc! Ăhm, nu chiar, nu sunt cine știe persoană curajoasă. Ar trebui să te apreciezi mai mult. Dacă te pricepi la mate și info vei avea un viitor foarte bun. Eu doar îmi încerc norocul la liceul militar. Nu sunt moartă după mate și info, dar mă pricep cât de cât. laughing

| Mwha a răspuns (pentru AdeVero12):

Nu sunt nici pe departe un geniu ( rolling on the floor ), dar am timp sa progresez. Cat despre tine, eu te cred foarte curajoasa, si un drept model de urmat happy Felicitari :*

| AliceMaria1 a răspuns:

Campulung este mai bun.Am 3 prieteni acolo si ziceau ca, chiar se face scoala acolo.

| AdeVero12 explică (pentru AliceMaria1):

Mulțumesc pentru răspuns!