| lollita28 a întrebat:

Buna prieteni TPU! As vrea sa imi cumpar un catel, dar as vrea unul mic care sa nu creasca si sa fie dolofan si blanos! Va rog fara yorkshire sau bichon maltez! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pekinez cel mai bun.

| musickid440 a răspuns:

Pekinez, Pug, Cavalier King Charles, Buldog. Ceea ce cauti tu este un Chow-Chow, dar este de talie medie.

Succes.

| lollita28 explică (pentru musickid440):

Iti multumesc pentru raspuns dar eu vreau ceea ce ar putea fi descris ca -o pufosenie mica si grasa-...

| lollita28 explică:

Am uitat sa mentionez faptul clar ca vreau informatii in legatura cu rasa!