| JosCenzura a întrebat:

Am 13 ani, si vreau sa imi iau un catel.Stau la bloc(asta inseamna ca vreau un catel de talie mica). As vrea un catel cu care sa ma joooc si sa fie pufos, dar nici cu foaaarte foarte mult par.Pana acum ma gandisem la Bichon Maltez, YorkShire-Terrier... ce imi sugerati? Puteti veni si cu alte sugestii.Argumentati! Fundaa!

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Iti sugerez sa iei un bichon maltez.

| ZumZz a răspuns:

Pai eu zic bichon maltez love struckwinking

Pentru ca este tocmai potrivit pentru apartament mai ales si este ca un puf de blana jucaus love struck
Eu am bichon maltez, si nu lasa deloc par... dar trebuie pieptanat macar de 2 ori pe ziwinking

Succes! ^.^

| tigrishor23 a răspuns:

Eu spun sa iei un Bichon Maltez.Nu lasa mult par, dar trebuie sa il piepteni des. Este drăgăstos, destept, foarte bun pentru apartament! Nu este predispus la multe boli, si daca il înveți de mic, poate mânca bobite big grin. Btw, e alegerea ta happy