| DuLciI a întrebat:

Buna put, de ce nu merge facebookul meu si messu nu ma lasa sa intru pe pagina zice ca nu am voie sa intru pentru ca zice ca vb cu alte persoane care nu sunt membri facebook si ca sunt oameni rai, ce pot face sa mearga messu nu prea ma intereseaza mai mult facebookul (scuzati categoria ) dau funda cine ma ajuta :*

4 răspunsuri:
| Woman2Womanro a răspuns:

Ai putea sa dai un copy/paste textului care iti apare? Nu inteleg cum iti spune fb ca sunt oamenii rai sad

| DuLciI explică (pentru Woman2Womanro):

Ceva de genu

esti online? iti pot trimite textul?

| Lucasion a răspuns:

Am patit si eu la fel messu nu ti merge ptc astia de la windows au schimbat messu cu skipe de aia nu ti merge eu mi am instalat skipe si imi merge

| DuLciI explică (pentru Lucasion):

Si facebookul acum iti merge?