| Alis10 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie daca un caine Ciobanesc German e rau si musca si daca se intelege cu pisica? Multumesc
Funda

Răspuns Câştigător
| StefanyaLove a răspuns:

Nu stiu sigur, eu zic sa intrebi pe cineva specialist in caini!

3 răspunsuri:
| StefanyaLove a răspuns:

Am si eu ciobanesc german, si am citit si am vazut la televizor ca sunt foarte jucausi, mai ales cu copii si foarte iubitori! Aproape orice caine poate sa se inteleaga cu o pisica, dar trebuie sa stea impreuna de cand sunt mici!

| Alis10 explică (pentru StefanyaLove):

Pai si daca cumpar caine de vreo 2 luni se poate intelege cu pisica?

| Gabriel_Alexandru_1997 a răspuns:

Depinde cum e crescut de mic