| AnOnIm20202020 a întrebat:

Raspuns urgent. Funddaa. Am un Alcatel one touch hello kitty cu android 2.3 Cum il maresc? Se poate? Pana la cat se poate?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ca sa poti schimba sistemul de operare ai nevoie de root, si niste custom ROM, te depaseste situatia. Dupa 2.3.2, urmeaza jelly bean. Daca telefonul tau are 2.3 si nu 4.1 atunci atat suport. Despre custom ROM, alta poveste... acelea le pui pe barba ta, merge bine, nu merge il reflashuiesti.

| StefaniaM a răspuns:

Se poate, dar e ff complicat, risti sa-ti strici telefonul etc. http://theunlockr.com/......aze-glory/
Eu iti urez bafta :*

| AnOnIm20202020 explică (pentru StefaniaM):

Daca este asa complicat mai bine nu