| † RคŁûċค ◕ a întrebat:

referitor la barn buddy...de ce unora le cere 20 d vecini sa'si ia caine. iar mie 70?

acum am 70si de vecini...si tot nu pot s mi iau caine...

funda

Răspuns Câştigător
| NutellaNutella a răspuns:

Ai 70 de vecini cu tot cu tine, deci iti mai trebuie 1 ca asa mi-a facut si miewinkingnuma mie mi-a cerut 100batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Anonim_8545 a răspuns:

Da e o prostie. Mie imi cer 170 vecini sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti mai trebuie inca unul...trebuie sa fie 70 in afara de tine:p.adica cu tine 71.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi cere 100 si am 53 de unde mai fac rost nu stiulaughing

| theea_5574 a răspuns:

Mie 120 rolling eyes

| crisssy a răspuns:

:O:O 70 de vecini?laughing

poate e ceva cu hi5 tau

pentru ca nu am mai auzit pe nimeni sa-i fi cerut 70 de vecini.

fa`ti alt hi5 big grin

baftawinking